Pracownik produkcji form styropianowych

  • produkcja
  • Data : 29/09/2020
  • Lokalizacja :Enter (Overijssel)

Jobs4europe to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami

a pracownikami m.in.: z Polski, Czech, Słowacji oraz innych krajów.

Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Dla naszego klienta, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa maszyn produkujących formy styropianowe, maszyna wyrzuca te formy i trzeba je układać na specjalnych wózkach. Praca w dużym tempie.

OFERUJEMY:

  • Praca w stabilnej firmie,
  • Dobrą pensję wypłacaną co tydzień, tygodniowo 357 euro netto przy 38 godzinach pracy
  • Zakwaterowanie i transport do/ z pracy,
  • Ubezpieczenie,
  • Opiekę  polskich koordynatorów.

WYMAGANIA:

  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca  swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej lub magazynowej – mile widziane
  • Prawo jazdy kat B,
  • Zaangażowanie i sumienność,
  • Dobra kondycja fizyczna.

Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie swojego CV na info@administracja.nl lub kontakt telefoniczny pod numerem 0031 642 721 442